Onderkomen Leidse Hengelaarsbond een nieuw gezicht.

terug naar overzicht

Vrijdag, 26 april 2024


We wilde raamschilderingen aanbrengen maar doordat het speciaal glas is kon dat niet. Dus zochten we naar een andere oplossing. Dit waren rolgordijnen. Maar konden deze gordijnen geschilderd worden was de vraag. Nou de oplossing was gauw gevonden. Han kon iemand die dat klusje kon klaren. Han had contact uit de schilders wereld met Remco Oudshoorn. Hem werd gevraagd of hij langs wilde komen of het mogelijk was een onderwater schildering te maken. Nou hij zag hier geen probleem in. Zie hier het resultaat. Geweldig werk Remco en bedankt voor je inzet..
Foto''s staan in het album

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies