Bestuur

Dagelijks bestuur

Interim Voorzitter
Hans Flanderhijn
Voorschoterweg 8a
2324 NE Leiden
Tel: 0715766631
Mobiel: 0622809581
Bezoekadres: Dinsdagavond van 19.00 uur t/m 21.00 uur
e-mail: hans.flanderhijn@leidsehengelaarsbond.nl

Secretaris
Willemijn Vollebregt-  Schonenberg
Voorschoterweg 8a
2324 NE Leiden
Tel: 0715766631
Bezoekadres: Dinsdagavond van 19.00 uur t/m 21.00 uur
e-mail: willemijn.vollebregt@leidsehengelaarsbond.nl

1e peningmeester

Marcel Trompert
Voorschoterweg 8a
2324 NE Leiden
Tel: 0715766631
Bezoekadres: Dinsdagavond van 19.00 uur t/m 21.00 uur
e-mail: marcel.trompert@leidsehengelaarsbond.nl

Bestuur en functies

2e Penningmeester / Ledenadministratie / Aanvraag lidmaatschap / Website beheerder.

Jan Zwaan
Voorschoterweg 8 a
2324 NE Leiden
Tel: 0715766631
Mob: 0642849101
Bezoekadres: Dinsdagavond van 19.00 uur t/m 21.00 uur
e-mail: jan.zwaan@leidsehengelaarsbond.nl
l

Kantinecommissie

Hans van der Veer
Voorschoterweg 8 a
2324 NE Leiden
Tel: 0715766631
Bezoekadres: Dinsdagavond van 19.00 uur t/m 21.00 uur
e-mail: hans.veer@leidsehengelaarsbond.nl

Websitebeheer / Aanvraag wedstrijdvergunningen 

Hans Flanderhijn
Voorschoterweg 8 a
2324 NE Leiden
Tel: 0715766631
Mobiel: 0622809581
Bezoekadres: Dinsdagavond van 19.00 uur t/m 21.00 uur
e-mail: hans.flanderhijn@leidsehengelaarsbond.nl

Bestuurslid wedstrijdcommissie en relatiebeheer

Han van Bemmel
Voorschoterweg 8 a
2324 NE Leiden
Tel: 0715766631
Bezoekadres: Dinsdagavond van 19.00 uur t/m 21.00 uur
e-mail: hanbemmel@leidsehengelaarsbond.nl

Waterbeheer
Han van Bemmel
Voorschoterweg 8 a
2324 NE Leiden
Tel: 0715766631
Bezoekadres: Dinsdagavond van 19.00 uur t/m 21.00 uur

P.R. Medewerker

Danny Sin
Voorschoterweg 8 a
2324 NE Leiden.
Tel: 0715766431
Bezoekadres: Dinsdagavond van 19.00 uur t/m 21.00 uur
Email: danny.sin@leidsehengelaarsbond.nl