Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Bestuur

Dagelijks bestuur

Voorzitter
Hans Flanderhijn
Voorschoterweg 8a
2324 NE Leiden
Tel: 0715766631
Bezoekadres: dinsdagavond van 19.00 uur t/m 21.00 uur
e-mail: hans.flanderhijn@leidsehengelaarsbond.nl

Secretaris
Willemijn Vollebregt-  Schonenberg
Voorschoterweg 8a
2324 NE Leiden
Tel: 0715766631
Bezoekadres: dinsdagavond van 19.00 uur t/m 21.00 uur
e-mail: willemijn.vollebregt@leidsehengelaarsbond.nl

1e peningmeester

Marcel Trompert
Voorschoterweg 8a
2324 NE Leiden
Tel: 0715766631
Bezoekadres: dinsdagavond van 19.00 uur t/m 21.00 uur
e-mail: marcel.trompert@leidsehengelaarsbond.nl

Bestuur en functies

2e Penningmeester / Ledenadministratie / Aanvraag lidmaatschap / Website beheerder.

Jan Zwaan
Voorschoterweg 8 a
2324 NE Leiden
Tel: 0715766631
Bezoekadres: dinsdagavond van 19.00 uur t/m 21.00 uur
e-mail: jan.zwaan@leidsehengelaarsbond.nl
l

Kantinecommissie

Hans van der Veer
Voorschoterweg 8 a
2324 NE Leiden
Tel: 0715766631
Bezoekadres: dinsdagavond van 19.00 uur t/m 21.00 uur
e-mail: hans.veer@leidsehengelaarsbond.nl

Websitebeheer / Aanvraag wedstrijdvergunningen 

Hans Flanderhijn
Voorschoterweg 8 a
2324 NE Leiden
Tel: 0715766631
Bezoekadres: dinsdagavond van 19.00 uur t/m 21.00 uur
e-mail: hans.flanderhijn@leidsehengelaarsbond.nl

Vice voorzitter 
Bestuurslid wedstrijdcommissie en relatiebeheer

Han van Bemmel
Voorschoterweg 8 a
2324 NE Leiden
Tel: 0715766631
Bezoekadres: Dinsdagavond van 19.00 uur t/m 21.00 uur
e-mail: han.bemmel@leidsehengelaarsbond.nl

Waterbeheer
Han van Bemmel
Voorschoterweg 8 a
2324 NE Leiden
Tel: 0715766631
Bezoekadres: dinsdagavond van 19.00 uur t/m 21.00 uur

Adviseur/externe zaken
Dirk Schonenberg
Voorschoterweg 8 a
2324 NE Leiden
Tel: 0715766631
Bezoekadres: dinsdagavondvan 19.00 uur t/m 21.00 uur.
email: dirks47@hotmail.com