Karper uitzetting 9-03-2024 in de Zijl

terug naar overzicht

Zondag, 10 maart 2024

Zaterdag 9 maart was het weer zover. We mogen weer karpers uitzetten. Rond 11.00 uur kwam de vrachtwagen met containers vol karpers. Men had inmiddels het bassin klaar gezet en gevuld met water. De opkomst van het publiek was redelijk zowel jong als oud waren weer aanwezig. De karpers werden uit de containers geschept en in emmers gedaan zodat men ze gelijk in het bassin konden doen. HSV De Leede KWO - medesponsors karpers H.B.L.O. en diverse SKP Robert en Jochem. De karpers werden gewogen, gemeten en daarna terug gezet in de Zijl. 

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies